Поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка за повідомлення про вигадане "замінування"
Поліція склала адмінматеріали на мешканця Чернігівського району, який вирішив «пожартувати» і повідомив на «102» про фейкове замінування.

Близько 10-ї ранку на лінію «102» надійшов дзвінок від невідомого чоловіка, який повідомив про замінування і одразу поклав слухавку. Коли оператор зателефонував для уточнення інформації, чоловік сказав, що просто «пожартував».
Співробітники відділу кримінальної поліції Козельця встановили, що правопорушення скоїв 45-річний безробітний в стані алкогольного сп’яніння. Він був настільки п’яний, що не зміг повідомити що саме він «замінував». Чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за неправдиве повідомлення про замінування.
Поліцейські склали на правопорушника протокол за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб), що карається штрафом.
Поліція закликає всіх громадян усвідомлювати: повідомляючи неправду про злочин, особа не тільки порушує закон, а ще й відволікає поліцейських від реагування на реальні виклики. Такі недолугі жарти одних людей можуть коштувати іншим здоров’я або й життя.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.