У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною
13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.
Відтак першими щеплення отримали 70-річний чернігівець Валерій Поляниця та його 64-річна дружина.
Передбачається, що на Чернігівщині препаратом CoronaVaс провакцинують 1400 людей з малобільних груп – це громадяни з обмеженими фізичними можливостями, що не можуть пересуватися без сторонньої допомоги, а також їхні родичі чи доглядачі.
Крім того вакцина передбачена для майже 300 вчителів, що задіяні у ЗНО. Щеплення здійснюватимуть дві мобільні бригади, які працюватимуть у Чернігові та Ніжині.
Всього в Чернігові у перший день щеплення китайську вакцину отримає п’ятеро людей.
КНП "Чернігівський обласний центр громадського здоров'я" ЧОР
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression