Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 04:29:20

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

13.04.2021   11:55Агенцiя

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

У ході наради розглядали актуальні питання життєдіяльності міста.

Директор комунального некомерційного підприємства „Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Людмила Слободенюк проінформувала присутніх про стан захворюваності населення міста Прилуки на COVID-19 та вакцинацію. Наголосила, що станом на 12 квітня під наглядом сімейних лікарів  на амбулаторному лікуванні знаходиться 377 осіб. Зазначили, що велике значення у лікуванні має вчасне діагностування тому при перших симтомах необхідно звертатися до сімейного лікаря. Також профінформувала, що усі 400 доз вакцини AstraZeneca, які були виділені для міста використані. Міністерство охорони здоров'я обіцяє наявність вакцини AstraZeneca для другого щеплення всім, хто щепився першою дозою індійського препарату.

Яна Погоріла головний лікар комунального некомерційного підприємства „Прилуцька центральна міська лікарня проінформувала присутніх про стан захворюваності на COVID-19, нагадала , що Прилуки знаходяться у “червоній “ зоні і враховуючи стрімке збільшення кількості хворих на гостру респіраторну хворобу спричинену коронавірусом серед мешканців міста та району необхідно неухильно дотримуватись відповідних санітарних норм і протиепідемічних заходів

Також під час наради заступники міського голови прозвітували про свою роботу за напрямками . Тетяна Шкуренко про роботу закладів гуманітарної сфери міста Прилуки в умовах посилених карантинних обмежень. Руслан Котляр прозвітував про роботу комунальних підприємств міста Прилуки за І квартал 2021 року

Про роботу оновленого Центру надання адміністративних послуг м.Прилуки доповіла Світлана Дурдас начальник управління адміністративних послугПрилуцької міської ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини