Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 12,6% населення.
За 14 тиждень 2021 року в області захворіло 6944 особи, з них 1832 дітей, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 31,8%. Госпіталізовано 114 осіб, з них 34 дітей (29,8%).
По м. Чернігову захворіло 2745 особа, з них дітей - 877, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 16,9%.
Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 14 тиждень зареєстровано у Бахмацькому (28,6%), Ічнянському (13,8%), Козелецькому (44,2%), Ніжинському (41,4%), Новгород Сіверському(82,1%), Носівському (40,3%) Прилуцькому (242,0%), Ріпкинському (92,7%), Семенівському (11,4%), Сосницькому (4,8%), Сновському(13,2%) районах, м. Прилуки (29,1%) та м.Чернігів (16,9%).
З початку епідсезону вакциновано проти грипу 3622 особи, в т.ч. 480 дітей віком до 6 років.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52
Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.