Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували шість осіб та 173 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 5 по 12 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 66 одиниць спеціальної техніки.
Вогнеборцями врятовано шість осіб, ліквідовано 148 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 32 - в житловому секторі громадян, 3 - на транспорті, 107 в природніх екологічних системах та 5 інших. На жаль, у вогні загинуло три особи, 1 особу травмовано.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 12 раз залучалися до дій за призначенням. Загалом виявлено та знищено 42 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, зокрема, 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм, 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм, 28 артилерійських снарядів калібром 45 мм, 3 мінометні міни калібром 82 мм, 2 мінометні міни калібром 50 мм, 3 ручні гранати РГД-33, 1 ручна граната РГ-42 та 1 ручну гранату Ф-1.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 13 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.