Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:46:06

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу, 23 жовтня

24.10.2012   09:39

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 24 жовтня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі - Коропський район, с. Оболоння - О 17 год. 22 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (28х5 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та 1 т сіна. Ймовірна причина – порушення правил монтажу електромережі. Збиток – 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Борзнянський район, с. Красносільське - О 01 год. 09 хв. сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25000 грн.

Інші повідомлення:
23 жовтня станом на 17 год. 30 хв. поблизу с. Скороходове, Талалаївського району, на магістральному газопроводі Мрин – Талалаївка, що належить НГВУ “Чернігівнафтогаз”, були проведені роботи по зниженню тиску в газопроводі та створювались умови для під’їзду техніки до місця пориву. Порушення газопостачання населених пунктів не відбулося. Причина розгерметизації встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.