Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби
Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
Житель м. Чернігів виловлював рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки зяберної (одностінної). В протизаконний спосіб порушник добув 15 кг риби: плітка – 55 екз., синець – 13 екз., плоскирка – 10 екз. та в’язь – 1 екз. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 6 256 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Чернігівського районного управління поліції.
Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Рибу і заборонене знаряддя лову вилучено.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.