Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:03:45

КП “Чернігівводоканал” оновлює обладнання

24.10.2012   09:14

КП “Чернігівводоканал” у рамках реалізації проекту “Розвиток міської інфраструктури” за кошти кредиту Світового банку проводить заміну обладнання на 5 каналізаційно-насосних станціях міста.

Про це повідомив керівник підприємства Олександр Шкінь.

За його словами, роботи розпочалися у серпні і триватимуть до березня наступного року без зупинки функціонування станцій. “Ми працюємо без вихідних і свят. На окремих ділянках встановлюємо нове обладнання вночі, коли кількість стоків значно зменшується”, – зазначив О.Шкінь. Він також уточнив, що на технічне осучаснення каналізаційно-насосних станцій загалом буде спрямовано 4,6 млн. дол. США кредитних коштів.

Зараз основні роботи ведуться на стратегічному для Чернігова об’єкті – головній каналізаційно-насосній станції №1 у Мар’їному гаю, що пропускає до 70% міських стоків. Зокрема, на станції фахівці міняють щитові засувки, встановлюють нові насоси, уже запрацювала сучасна трансформаторна підстанція. Усе обладнання іноземного виробництва.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ознайомився з веденням робіт на каналізаційно-насосній станції. Він назвав позитивним встановлення сучасного обладнання, що відповідає міжнародним стандартам, а головне – дозволяє до 20% економити електроенергію.

“Заміна обладнання на каналізаційно-насосних станціях є важливим сегментом діяльності КП “Чернігівводоканал” у рамках реалізації Стратегічного плану розвитку підприємства”, – сказав міський голова. Він також підкреслив, що технічне переозброєння водоканалу посилює безпеку життєдіяльності міста і гарантуватиме якісні послуги чернігівцям.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.