Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 19:26:02

За перший тиждень нерестової заборони виявлено 51 порушення правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

09.04.2021   11:44Агенцiя

За перший тиждень нересту, з 1 по 8 квітня, державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 51 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 20 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі одне з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 20 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 11 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 27 кг риби та 39 од. сіток.

«Всього у порушників за тиждень вилучено 48 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 59 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 2 210 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 15 419 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, другого квітня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Коропської громади державним інспектором Чернігівського рибоохоронного патруля викрито два грубих порушення правил рибальства.

На озері поблизу с. Шабалинів двоє місцевих мешканців виловлювали рибу за допомогою  заборонених знарядь лову – сіток поріжних.

Перший порушник виловив понад 2 кг риби: синець – 22 екз. та щука 4 екз. Завдано збитків рибному господарству у розмірі 3 230 грн. Другий добув 2 кг риби: синець 18 екз. та 2 екз. щуки. Збитки склали 2 210 грн.

Четвертого квітня на озері поблизу с. Леньків Новгород-Сіверської громади рибпатрулем виявлено місцевого жителя, який за допомогою сітки зяберної (одностінної) виловив по 3 екз. ляща, плоскирки і карася сріблястого та 2 екз. плітки, загальною вагою 1 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 833 грн.

На порушників Правил рибальства складено протоколи про адміністративні правопорушення. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 квітня 2021 року на території області розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Любительське рибальство дозволено лише однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ у визначених місцях.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини