Престур городнянськими лісами
Тема: «Від заготівлі лісового насіння до вирощування високопродуктивного насадження» в рамках акції «Створюємо ліси разом».
Директор ДП «Городнянське лісове господарство» Валентин Реуцький розповів журналістам про історію підприємства та основні засади реформування лісового господарства, розпочатого Державним агентством лісових ресурсів України.
В обговоренні актуальних проблем реформування лісової галузі, а також впливу реформ на соціальні проблеми та повсякденне життя об’єднаних територіальних громад взяв участь голова Городнянської ОТГ Андрій Богдан, котрий розповів про співпрацю лісгоспу з ОТГ, про необхідність збереження обсягу надходження податків від підприємства до бюджету об’єднаної територіальної громади.
Далі учасники прес-туру відвідали Городнянське лісництво. Тут його лісничий Олександр Ковтун та головний лісничий підприємства Максим Левкович запропонували журналістам теми для ознайомлення з цілим комплексом діяльності в лісогосподарюванні, зокрема: заготівля та переробка насіння, вирощування посадкового та декоративного матеріалу, охорона лісу від пожеж, а також значення лісової рекреації.
Журналістів запросили до Моложавського лісництва в квартал 81 вид. 15,4 площею 1,2 гектара. Представники засобів масової інформації побачили, як механізованим способом готують ґрунт для посадки лісових культур та виконують механізовану посадку.
Помічник лісничого Моложавського лісництва Геннадій Нестеренко та головний лісничий підприємства Максим Левкович розповідали журналістам про важливість якісної підготовки ґрунту та посадки лісових культур механізованим способом. Оглянули також плантацію ялини новорічної, садибу та територію лісництва.
У Невклянському лісництві Городнянського держлісгоспу (квартал 101 вид. 3) лісничий Анатолій Лошик ґрунтовно проінформував учасників прес-туру про посадку лісових культур ручним способом і про особливості такої технології. До речі, всі журналісти із задоволенням взяли участь у посадці лісових культур, продемонструвавши неабияку старанність та зацікавленість.
А далі шлях проліг на лісовий кордон Невклянського лісництва.
Редактор Менської газети, голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко від імені учасників прес-туру подякував городнянським лісівникам за змістовно проведений день і ту корисну інформацію, яку отримали журналісти від лісівників, наочно переконавшись, наскільки клопітна і звитяжна робота лісівників на всіх ділянках лісогосподарювання, особливо у напружений весняний період лісовідновлення.
Слова вдячності керівництву Чернігівського ОУЛМГ та Городнянського лісгоспу висловили також редактор сновської газети «Промінь» Олена Компанець, редактор газети «Вісті Сосниччини» Олена Кузьменко, редактор газети «Новини Городнянщини» Світлана Томаш представник інтернет-порталу «Сусіди Сіті» (Мена, Корюківка), а також журналісти обласної газети «Чернігівщина». Підсумував цікаву поїздку городнянськими лісами і подякував за співпрацю директор ДП «Городнянське лісове господарство» Валентин Реуцький.
За інформацією ДП «Городнянське лісове господарство»
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression