Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 13:46:33

Поліція затримала підозрюваних у грабежі та крадіжках ювелірних прикрас

09.04.2021   08:12Агенцiя

Вчора поліцейські оголосили двом мешканцям Харкова про підозри у вчинення грабежу та двох крадіжок золотих ланцюжків у Чернігові. Зловмисники вдавали «старих знайомих», підходили впритул до потерпілих і за кілька секунд встигали зняти коштовні ланцюжки.

5 квітня близько 18-ї години до поліції звернувся 42-річний місцевий мешканець, який повідомив, що в мікрорайоні «Бобровиця» біля супермаркету до нього підійшли двоє невідомих чоловіків та непомітно заволоділи його золотим ланцюжком з хрестиком.

Буквально за годину до поліції надійшло ще два аналогічних повідомлення: в одному випадку підозрювані відкрито заволоділи золотим ланцюжком чернігівця, а другий постраждалий не одразу помітив крадіжку ланцюжка.

Потерпілі детально описали зловмисників, тож на їх пошуки орієнтували екіпажі Управління патрульної поліції та особовий склад Чернігівського районного управління поліції.

В ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції викрили двох підозрюваних у крадіжках, які пересувалися містом позашляховиком. Зловмисниками виявилися мешканці Харкова, яким 46 і 37 років.

Поліція того ж дня встановила особи і затримала зловмисників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчий відкрив провадження:

- за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років;

- за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.

Поліцейські оголосили зловмисникам про підозри у вчиненні злочинів. Зловмисників перевіряють на причетність до скоєння аналогічних правопорушень на території області.

Нині триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.