Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 травня, 23:04:04

У приміських електричках з Ніжина до Києва вдалося збільшити на третину кількість пасажиромісць

07.04.2021   17:41Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко впродовж березня проводила перемовини з Міністерством інфраструктури та Укрзалізницею щодо вирішення проблеми переповнених електричок на маршруті Ніжин-Київ-Ніжин.

Ця наполеглива праця принесла результат: два склади потягів доповнено до восьми вагонів.

- Саме на цьому маршруті заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%, що в умовах поширення ковід-19 просто неприпустимо. Нагадаю, в Ніжині наразі всі ліжка для хворих на ковід заповнені, і ми вимушені перенаправляти людей на лікування в інші міста. Хочу дуже подякувати за конструктивний діалог першому заступнику міністра інфраструктури Дмитру Абрамовичу, а також всьому керівництву УЗ, - зазначила Анна Коваленко.

Чернігівська ОДА продовжує роботу в цьому напрямку. Наразі тривають переговори про те, щоб Укрзалізниця випустила додатковий потяг на маршрут Конотоп-Київ-Вінниця. Це значно розвантажить пасажиропотік між Чернігівщиною та Києвом.

- Сподіваюсь вдало завершити консультації з УЗ щодо нового потяга вже наступного тижня. Хоча значною мірою вирішення цього питання залежить від міської влади Ніжина та інших територіальних громад, які мають почати на 100% сплачувати перевезення пільговиків, - підкреслила очільниця облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини