Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 14:11:37

Ніжин: розпочаті ремонтні роботи по місту та весняне санітарне очищення

07.04.2021   10:00Агенцiя

5 квітня під час розширеної міжвідомчої наради перший заступник міського голови Федір Вовченко поінформував про розпочаті ремонтні роботи по місту та організація проведення у 2021 році заходів з озеленення, благоустрою та санітарного очищення.

У 2021 році з міського бюджету було виділено 13 млн. грн. для проведення поточного ремонту доріг по місту.

У січні поточного року було оголошено тендерну процедуру на закупівлю робіт по 4 лотам:
1. поточний ремонт асфальтного покриття;
2. поточний ремонт внутріквартальних доріг житлових мікрорайонів міста;
3. поточний ремонт доріг без твердого покриття методом грейдерування з підсипкою;
4. поточний ремонт тротуарів.

Вже розпочатий поточний ремонт асфальтного покриття по вулицях, в першу чергу де проходять автобусні маршрути.

Перший заступник міського голови Федір Вовченко зазначив, що розроблено та затверджено схеми посадки зелених насаджень. В цьому році буде висаджено 559 саджанців. 80 саджанців на березі річки Остер в районі Гімназії №3, 54 -  в парку «Слави», 115 – на вул. Московська, 5-а, 263 – на вул.Корчагіна та 47 – у сквері Афганців.

Комунальними службами міста проводиться весняне санітарне та формувальне підрізання гілля зелених насаджень, проводять роботи з видалення аварійних дерев та інша робота по санітарному очищенню міста.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини