Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 21:41:31

Ніжин: відбулась нарада з перевізниками щодо роботи з валідаторами

03.04.2021   09:33Агенцiя

1 квітня відбулась загальна нарада з перевізниками, управлінням житлово-комунального господарства та будівництва та представниками транспортної компанії, яка виграла конкурс по облаштуванню валідаторів у транспорті міста.

У нараді взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко та радник міського голови Сергій Охонько.

Під час засідання обговорили всі деталі процесу встановлення та користування валідаторами в громадському транспорті. Перевізники висловили свої питання та зауваження й обговорили з представником транспортної компанії  принцип роботи з валідаторами.

Федір Вовченко надав доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва вивчити досвід роботи інших міст. Та звернути особливу увагу на процес відшкодування коштів.

Перевізники повідомили, що вони готові перейти на валідатори за умови, що оплата проїзду буде лише безготівкова.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини