Поліцейські перевірили у двох громадах родини, що потребують додаткової уваги поліції
Співробітники ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції разом з начальниками служб у справах дітей Новобілоуської і Гончарівської громад перевіряли умови проживання сімей, в яких виховуються діти.

Співробітники ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції разом з начальниками служб у справах дітей Новобілоуської і Гончарівської громад перевіряли умови проживання
Ювенальні поліцейські Чернігівського районного управління поліції капітан поліції Наталія Барбаш та лейтенант поліції Олена Мінаєва спільно з начальниками служб у справах дітей провели в населених пунктах Новобілоуської і Гончарівської територіальних громад профілактичні рейди. Ці заходи мали на меті профілактику безвідповідального батьківства. Поліцейські та держслужбовці разом відвідали родини, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Під час відвідувань правоохоронці та представники служб у справах дітей перевіряли умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей всім необхідним для їх життя, навчання та розвитку.
Члени комісії проводили з батьками профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов'язків і неприпустимості залишення дітей без догляду, надавали консультаційну допомогу.
У ході рейдів фахівці охопили 12 таких сімей, у яких виховуються 32 дитини.
Загальна кількість дітей на Чернігівщині, які перебувають у складних життєвих обставинах – 1235.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.