На Чернігівщині відновлено трансляції Суспільного мовлення в аналоговому форматі
Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з 1 квітня відновив аналогову ефірну трансляцію телепрограм Суспільного мовлення на території прикордонних районів Чернігівської області.

Відтепер телеканали «UA: Перший» та «UA: Чернігів» знову доступні для прийому з передавачів у Чернігові, Новгороді-Сіверському, Корюківці та Холмах. Таким чином, доступ до вітчизняного інформаційного продукту отримали жителі прикордоння, що не мають тюнерів Т-2 чи супутникових приймачів, а також мешканці населених пунктів, де наявні проблеми з сигналом цифрового телебачення DVB-T2.
На цих територіях проживає близько 150 тисяч людей, яким має бути гарантовано можливість отримувати український контент.
Подальша робота буде спрямована на вирішення питання покращення доступу до цифрового ефірного телебачення та на розбудову місцевого радіомовлення.
Аналогові трансляції телеканалів Суспільного мовлення на Чернігівщині були припинені з травня 2019 року. Наприкінці 2020 року очільниця обласної державної адміністрації порушила питання їх відновлення перед центральними органами влади та правлінням Національної суспільної телерадіокомпанії України.
У багатьох населених пунктах на півночі Чернігівської області сигнал ефірного цифрового телебачення невпевнений та приймається з перебоями, а подекуди — взагалі відсутній. У аналоговому ефірному форматі протягом останнього часу транслювалися лише три загальнонаціональні канали з веж Чернігова та Корюківки.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.