Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:17:59

Прокуратура відреагувала на незаконну передачу землі закладом освіти

31.03.2021   08:25Агенцiя

Як встановлено, у постійному користуванні одного з професійних аграрних ліцеїв на території Ніжинського району перебувало 134 га земель сільгосппризначення для навчальних і дослідних цілей.

У травні минулого року ліцеєм укладено договір про спільну діяльність із фермерським господарством, на підставі якого останньому передано у користування цю земельну ділянку.

Вказаний договір був укладений без погодження із відповідними державними органами та відповідної реєстрації в податковому органі, з метою приховати інший договір – оренди.

При цьому прихований договір оренди також суперечив вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі», оскільки  заклад освіти, як землекористувач, не мав права розпоряджатися цією землею.

Після встановлення факту незаконної передачі землі у користування  Ніжинська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання недійсним зазначеного договору про спільну діяльність.  

Господарський суд Чернігівської області погодився з доводами прокурора та 30.03.2021 задовольнив  прокурора у повному обсязі. Оскаржуваний договір сторонами розірвано, земля повернулася законному користувачу.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.