Виявлено 49 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 березня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 22 жителів Новгород-Сіверського району, 15 – Бахмацького, шістьох – Коропського. Інфікування виявили у двох мешканців Ічнянського району та чотирьох – Городнянського. З них 9 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо 13 летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли четверо ніжинців – дві жінки 60 і 77 років та чоловіки 66 й 63 років, двоє – 60-річних чернігівців, двоє жителів Менського району – 69-річна жінка та 83-річний чоловік. Також померли 81-річна жителька Варвинського району, 73-річна – Ічнянського, 58-річна – Бахмацького, 71-річна – Срібнянського районів і 53-річний чоловік з Козелецького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 110 хворих. З них 47 чернігівців, 14 ніжинців, шестеро жителів Носівського району, троє – Срібнянського. По п’ять одужавших у Бахмацькому, Варвинському, Чернігівському і Козелецькому районах. По чотири – в Ічнянському, Ніжинському, Бобровицькому, по два – у Прилуках, Менському, Городнянському та Борзнянському районах. З них 16 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 41 690 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 33 532 пацієнти одужали;
– 6 336 — лікується амбулаторно;
– 929 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 814 летальних випадки;
– 79 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 3000 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.