Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:32:21

Державні інспектори з початку року виявили 83 порушення вимог земельного законодавства

30.03.2021   11:13Агенцiя

З початку нинішнього року фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області здійснили 140 перевірок дотримання вимог земельного законодавства.

За їхніми результатами буловиявлено 83 порушення, на усунення яких інспектори області видали 68 приписів.

Внаслідок заходів адміністративного впливу на громадян та посадових осіб, діїяких містили ознаки правопорушень, інспектори склали 62 протоколи. За результатами розгляду адміністративних справ винесено 40 постанов про накладення адміністративних стягнень на суму 12,24 тис. гривень.

За такі порушення як самовільне зайняття земельних ділянок, використання їх не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу фахівці землевпорядної служби Чернігівщини нарахували понад 1,1 млн грн шкоди. У добровільному порядку відшкодовано 240 тис. грн, примусово – 66 тис. гривень.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ