Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 08:33:19

Продовжується робота з виявлення нелегальних автозаправок

30.03.2021   10:39Агенцiя

Минулого тижня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді доручив усім областям до 29 березня відпрацювати АЗС та інші суб’єкти господарювання на ринку паливо-мастильних матеріалів на предмет законності їх роботи.

29 березня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко провів засідання робочої профільної групи, щоб заслухати результати перевірок по регіональним АЗС. До обговорення долучилися представники департаментів ОДА, податкової служби, Нацполіції, екологічної та архітектурно-будівельної інспекцій, інших контролюючих органів Чернігівської області, а також Асоціації підприємців.

— На сайті Perevirazs.info інформація про виявлені нелегальні АЗС на території Чернігівської області відсутня. Проте за результатами моніторингу діяльності 11 АЗС виявлені певні порушення та недоліки в їх роботі. Тому маємо детально проаналізувати законність роботи таких заправок та прийняти рішення щодо їхньої подальшої діяльності, — наголосив Олександр Савченко.

За інформацією представників податкової служби наразі дві заправки з цих 11 позбавлені ліцензії та не працюють. Стосовно інших дев’яти проводяться детальні перевірки. Основне порушення — відсутність документів про введення об’єкта в експлуатацію.

Тож члени комісії вирішили залучити представників Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівські області до вивчення ліцензійних справ даних заправок. За результатами спільної перевірки підприємці – власники АЗС отримають повідомлення та приписи щодо усунення порушень.
Виявлені недоліки суб’єкти перевірок мають усунути у встановлений законодавством термін.

Довідково. Упродовж березня проведено 107 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері реалізації пального. Станом на 29 березня виявлено 55 таких порушень. З незаконного обігу вилучено 938,7 тонни паливо-мастильних матеріалів вартістю понад 21,6 мільйона гривень. У результаті складено 9 адміністративних протоколів, розпочато 3 кримінальні провадження, винесено 49 приписів про усунення порушень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 жовтня по 8:00 28 жовтня 2021 року

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників 07:50

Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року №836 в Україні встановлено День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня.

28 жовтня - який день, свято та прикмети

28 жовтня - який день, свято та прикмети 07:45

28 жовтня Україна відзначає визначну дату — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України 1944 року.

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані