Засуджено гаражних крадіїв
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова трьох місцевих мешканців (1983, 1994 та 1995 р. н.) засуджено за крадіжки, незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї, вибухових речовин та вибухових пристроїв (ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 262, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 289 КК України).
Встановлено, що зловмисники упродовж тривалого часу скоювали крадіжки та незаконно заволодівали транспортними засобами з гаражів жителів Чернігова.
Окрім речей громадян, крадії заволоділи 7 легковими автомобілями, які потім розбирали на запчастини та продавали через доступні торговельні сервіси.
Загалом злочинними діями чернігівцям було завдано збитків на десятки тисяч гривень.
Також у зловмисників вилучено вогнепальну зброю (пістолет) та вибуховий пристрій, які вони незаконно зберігали.
Вироком суду обвинуваченим призначено покарання від 5 до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Вирок ще не набрав законної сили.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.