До сіл Городнянської громади провели інтернет
Відтепер у адміністративних будівлях старостатів сіл Старосілля та Лемешівка Городнянської громади є доступ до мережі Інтернет.
На черзі – решта сіл, які нещодавно увійшли до громади, та не мають належного доступу до світової комунікаційної мережі.
На минулому тижні робоча група міської ради почала працювати в цьому напрямку.
Якісний інтернет-зв'язок дозволить налагодити систему електронного листування зі старостатами та проводити заходи в режимі онлайн.
Інтернет-провайдерами будуть мобільні оператори.
За останніми даними Министерства цифрової трансформації, 5,75 мільйонів українців не мають якісного інтернету.
Найгірша ситуація із покриттям - у селах Чернігівської області, де 70% сільського населення не мають доступу до швидкого інтернету.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.