Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 14:04:31

Викрито схему реалізації автомобілів без їх фактичного постачання, яка коштувала бюджету майже 195 млн гривень

27.03.2021   11:51Агенцiя

Податківцями викрито схему формування фіктивного податкового кредиту шляхом оформлення псевдопродажу імпортованих транспортних засобів.

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Чернігівській області встановлено низку СГД – імпортерів транспортних засобів, що здійснювали реалізацію транспортних засобів на адресу юридичних осіб з метою формування їм «штучного» податкового кредиту, які фактично були продані фізичним особам.

У результаті відпрацювання встановлено розповсюдження фіктивного податкового кредиту на суму 93,7 млн грн, заниження податкових зобов’язань з ПДВ на суму 100,9 млн гривень.

Складені матеріали долучені до кримінального провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 212 КК України.  

Слідство триває.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу 14:01

За доказовою базою Служби безпеки 5 років позбавлення волі отримав зловмисник, який займався виготовленням саморобної вибухівки та маскував її під вогнегасники.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини