Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 14:09:28

Відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня Служби безпеки України

26.03.2021   08:50Агенцiя

25 березня Служба безпеки України відзначила 29 річницю з дня свого створення.

Цього дня у 1992 році Верховна Рада ухвалила Закон "Про Службу безпеки України", який склав правову основу діяльності вітчизняної спецслужби.

З нагоди професійного свята в Управлінні СБ України в Чернігівській області відбулися урочисті заходи.

Начальник Управління Служби безпеки України в Чернігівській області полковник Євген Нетужилов привітав колег та ветеранів зі святом і побажав їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі на благо нашої держави і українського народу.

Співробітників Управління СБУ привітала голова обласної держадміністрації Анна Коваленко, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, а також інші керівники органів місцевої влади та самоврядування, правоохоронних і судових органів.

Під час урочистостей кращі співробітники Управління Служби безпеки України отримали відомчі нагороди, грамоти та інші відзнаки.
 
Пресслужба СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини