Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 05:47:26

Поліцейські затримали чоловіка, що ошукав пенсіонерок на 300 тисяч гривень

25.03.2021   07:55Агенцiя

Співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції викрили 33-річного мешканця Донеччини, якому інкримінують вчинення шахрайств стосовно чернігівських пенсіонерок.

21 березня до поліції звернулася 75-річна мешканка Чернігова. Ввечері 20 березня до неї зателефонував невідомий та розповів, що її онук нібито побив дівчину. Мовляв, на «лікування» терміново потрібні кошти. Буквально за кілька годин після дзвінка схвильована бабуся віддала незнайомцю всі свої заощадження: 70 000 гривень та 7 000 доларів США.

23 березня з аналогічним повідомленням до поліції звернулась 82-річна чернігівка, яка також постраждала від шахрайських дій. Ще 21 березня на її телефон надійшов дзвінок: голос у трубці представився поліцейським і сказав, що онук пенсіонерки нібито побив чоловіка. Для «порятунку» онука жінка віддала невідомому чоловіку 15 000 гривень та 500 доларів США.

Незважаючи на те, що обидві потерпілі звернулися до поліції більш ніж через добу після скоєних злочинів, поліцейські оперативно встановили особу підозрюваного та затримали його.

Ним виявився 33-річний мешканець Донецької області, який прибув на Чернігівщину з метою вчинення шахрайств. Зловмисник зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Поліція повідомила чоловіку про підозру у вчиненні правопорушень за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому). Її максимальна санкція передбачає до 3 років позбавлення волі.

Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Нині поліцейські перевіряють молодика на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини