У справі про умисне вбивство на Ічнянщині ухвалено обвинувальний вирок
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури доведено у суді винуватість 43-річного мешканця Ічнянського району, який обвинувачувався у вчиненні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).

Встановлено, що 14 січня 2021 року злочинець, перебуваючи у житловому будинку за місцем свого проживання в одному із сіл Ічнянського району, у ході сварки зі своїм знайомим, умисно, з метою вбивства наніс декілька ударів металевою кочергою в область голови потерпілому, внаслідок чого останній помер на місці події.
Вироком Ічнянського районного суду Чернігівської області від 19.03.2021за скоєне чоловіка засуджено до покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі.
Вирок законної сили не набрав.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.