Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 09:17:32

Поліцейські оперативно затримали молодика за підозрою у вчиненні розбою у магазині

24.03.2021   08:00Агенцiя

Поліція затримала раніше судимого мешканця Талалаївки, який переховувався на Сумщині. Напередодні він з ножем напав на продавчиню місцевого продуктового магазину та силоміць відібрав у неї 1000 гривень.

22 березня близько 15-ї години до поліції звернулася 63-річна мешканка одного з сіл Талалаївського району, яка працює продавцем продуктового магазину.

Жінка повідомила, що в магазин зайшов місцевий безробітний чоловік і став погрожувати їй ножем. 22-річний зловмисник завдав потерпілій тілесні ушкодження у вигляді різаних ран обличчя та долоні. Заволодівши коштами у сумі 1000 гривень, розбійник втік у невідомому напрямку.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Поліцейські встановили місцезнаходження зловмисника та розшукали його в сусідній області – він переховувався в лісі між селами на Сумщині.

Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у приміщення), що карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Нині триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини