Прикордонники інформують про зміни в порядку перетину кордону України
Урядом внесено зміни в порядок перетину державного кордону України.
ВІДТАК, ІНОЗЕМЦІ можуть перетинати його за наявності негативного результату тестування на COVID-19, зробленого не більш як за 72 години до перетину державного кордону.
У разі відсутності зазначеного поліса страхування та/або негативного результату тестування на COVID-19, уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону.
ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, які повертаються додому з-за кордону, мають піти на самоізоляцію на 14 днів, незалежно чи це країна із зеленої, чи червоної зони за рівнем хвороби, звідки вони в’їжджають. Від самоізоляції звільняються українці, які мають на руках негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин.
Громадяни України, які не мають результатів тестування при в’їзді в Україну, підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, і зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Вдома". У разі неможливості встановлення мобільного додатка громадяни України підлягають обсервації.
Самоізоляція чи обсервація таких громадян припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетинання державного кордону
Наявність встановленого додатку перевіряють прикордонники під час здійснення пропускних операцій в пункті пропуску.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.