Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 20:59:51

У Чернігівській ОДА обговорили дієві способи протидії з незаконним обігом пального

23.03.2021   08:04Агенцiя

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся селектор з протидії нелегального продажу пального. У засіданні взяли участь заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко та представники робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами.

По завершенню селектору учасники робочої групи обговорили питання щодо відпрацьованих об’єктів можливих місць нелегальної торгівлі пальним, а також заслухали результати останніх перевірок.

За словами заступника ОДА, робоча група постійно відстежує інформацію розміщену на Інтерактивній карті нелегальних АЗС, згідно з якою на даний час в області відсутні об’єкти нелегальної торгівлі пальним.

Разом з тим, наразі відпрацьовуються автозаправні станції, що увійшли до переліку, який надала Нафтогазова асоціація України Кабінету Міністрів. У списку присутні 11 АЗС, які мають ліцензії, але допускають порушення.

– Злагоджена робота, співпраця та комунікація усіх контролюючих органів – запорука ефективної роботи з протидії обігу нелегального пального, – підкреслив заступник голови ОДА, та додав, що з початку 2021 року в області проведено 47 перевірок суб’єктів господарювання з реалізації пального. Під час яких зафіксовано 5 порушень. з них у двох випадках складено адміністративні протоколи, решта – кримінальні впровадження.

За інформацією Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, у ході проведених заходів з незаконного обігу вилучено 934,15 тонни паливно-мастильних матеріалів вартістю понад 21 мільйон гривень, а також обладнання на суму 30 тисяч гривень.

Зокрема у березні цього року виявлено незаконну діяльність 2-х приватних підприємців з реалізації пального без ліцензій та дозвільних документів. Відповідно до чинного законодавства, на них складено 2 адміністративних протоколи. Вилучено 1,15 тонни дизпалива на суму 34 тисячі гривень та демонтовано обладнання на 10 тисяч.

– Перевірки АЗС та можливих пунктів продажу палива мають бути комплексними, адже це й безпека людей та екології, – сказав Олександр Савченко, – Також до перевірок раджу залучати і громади, адже вони мають бути зацікавлені у наповненні свого бюджету від податку з продажу пального.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини