Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:12:16

Поліція з’ясовує обставини смерті водія за кермом пасажирського мікроавтобуса

23.03.2021   07:25Агенцiя

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом раптової смерті водія маршрутного автобуса в Острі.

21 березня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що 47-річний чоловік помер за кермом мікроавтобуса, який мав рухатися за  маршрутом «Остер – Чернігів». В салоні в цей час перебували пасажири, а сам автобус з’їхав з дороги і врізався в шиферний паркан. Пасажири не постраждали.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (з позначкою «природна смерть»). У рамках провадження поліція з’ясовує обставини смерті водія громадського транспорту та проводить всебічну перевірку, у тому числі – медичних документів.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини