Піротехніки ДСНС знищили 8 мінометних мін часів Другої світової війни
22 березня о 14:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено 8 мінометних мін калібром 82 мм часів Другої світової війни.
Шість вибухонебезпечних предметів виявлено місцевими жителями о 09:50 в лісовому масиві поблизу с. Шестовиця Киїнської територіальної громади Чернігівського району.
До прибуття надзвичайників місце знахідки охоронялося співробітниками Національної поліції. Під час додаткового обстеження прилеглої території сапери ДСНС виявили ще дві ідентичні мінометні міни.
Вибухонебезпечні предмети в кількості 8 одиниць спецавтомобілем вивезено у спеціально визначене безпечне місце та знищено у встановленому порядку.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.