Кошти з державного дорожнього фонду підуть у Чернігові на ремонти вулиць для перенаправлення потоку транзитного транспорту
Відремонтувати кілька доріг і реконструювати два перехрестя, щоби вивести потік вантажного автотранспорту з густозаселених кварталів ближче до межі міста - на вулиці Олександрівську та Малиновського, Чернігову допоможуть кошти з державного бюджету.

Як і анонсував міський голова раніше, наше місто в цьому році отримає субвенцію з державного дорожнього фонду на ремонти цих доріг і реконструкцію перехресть. Загальна сума підтримки становитиме 100 млн грн.
Така цифра була озвучена 18 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради. Виконком ухвалив технічне рішення, необхідне для цільового використання цих коштів у 2021 році. Їх скеровують на наступні види робіт:
79 млн 448 тис грн – поточний ремонт вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського;
7 млн 442 тис грн - реконструкція перехрестя вул. Кільцева з вул. 1-го Травня;
13 млн 109 тис грн - реконструкція перехрестя вул. Малиновського з вул. Шевченка.
Також, як ми вже повідомляли раніше, до планів розвитку міської інфраструктури на цей рік внесене і будівництво мережі вуличного освітлення на вул. Кільцевій.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.