Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 18:44:53

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулось засідання Громадської ради

20.03.2021   09:50Агенцiя

Чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулось за участі керівництва податкової служби та більшості членів Громадської ради. Вів засідання голова Громадської ради Дмитро Адаменко.

Начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк привітала учасників засідання та акцентувала увагу на основних напрямках діяльності Головного управління. Поспілкувалася з членами ради з питань, що турбують  бізнес та громадськість.

Заступник начальника Костянтин Синьогуб повідомив, що Чернігівщина одна із чотирьох областей, що потрапили до пілотного проекту по вдосконаленню взаємодії з електронного обміну інформацією між ДПС та ОТГ. Метою даного  проекту є налагодження тісної взаємодії між податковою службою та територіальними громадами у напрямку залучення нових резервів до наповнення місцевих бюджетів. Відповідаючи на запитання членів Громадської ради щодо проблем, які виникають у роботі бізнесу, а також співпраці податківців з громадськістю Костянтин Синьогуб зазначив, що робота нової податкової служби побудована  на довірі та відкритості.
    
На тісній взаємодії податкової служби області з ОТГ зупинився і заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний. Він зазначив, що податкова служба області проводить з представниками ОТГ інформаційну роботу щодо механізмів наповнення місцевих бюджетів. При цьому, для більш повного охоплення громад задіяні також передові форми дистанційного спілкування. На спільних з фахівцями об’єднаних територіальних громад робочих групах опрацьовуються питання контролю за сплатою податків суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, контролю за використанням земельних ресурсів тощо.
    
У ході засідання розглядались нагальні податкові питання. Про необхідність декларування доходів громадян, отриманих протягом 2020 року розповіла начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Ірина Буглак.
    
Питання застосування реєстраторів розрахункових операцій та впровадження програмних РРО пояснив присутнім заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Валерій Коваль.
          
Цікавило членів ради питання щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податкових платежів та єдиного внеску. Усі деталі та нюанси його використання роз’яснила заступник начальника відділу обліку платежів та зведеної звітності управління електронних сервісів Тетяна Сидоренко.
           
Обговорення питань відбулась у формі діалогу. Серед інших, були поставлені питання щодо податкових накладних, подання звітності, взаємодії підприємців з керівниками громад, підтримки місцевих товаровиробників та інші. Учасники засідання отримали вичерпні відповіді та надали пропозиції щодо удосконалення законодавства, податкових процесів, наповнення місцевих бюджетів та обслуговування платників податків.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини