Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 05:33:52

Відбувся круглий стіл з питання надання дозволу на проїзд великовантажного транспорту по дорогам Ніжина

19.03.2021   13:14Агенцiя

18 березня міський голова Олександр Кодола провів «круглий стіл» з керівниками підприємств, фермерських господарств та перевізників, які звернулися до міської влади та нацполіції з питанням щодо руху по Ніжину вантажних транспортних засобів.

Участь у обговоренні взяли представники Ніжинського відділу поліції зі своїм керівником Володимиром Духном, перший заступник міського голови Федір Вовченко, керівник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко та начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш.

"На разі дорожнє покриття Ніжина не зовсім в задовільному стані. Для відновлення доріг у міста замало можливостей через дефіцитний бюджет. Задля збереження інфраструктури міста, 21 січня 2021 року, виконавчий комітет Ніжинської міської ради прийняв рішення «Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину». Але в місті є підприємства, яким необхідно, щоб до них доїжджав такий транспорт. Тож потрібно вирішувати дане питання та шукати компроміси для подальшої співпраці", - зазначив Олександр Михайлович.

Присутні висловили свої думки та обговорили можливі варіанти вирішення даного питання. Зупинилися на варіанті щодо укладання соціальних угод, сплати до міського бюджету визначених коштів за рух багатовантажного транспорту по вулицям міста, розробки спільного маршруту.

Олександр Кодола надав доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва, відділу відділу економіки та інвестиційної діяльності, відділу юридично-кадрового забезпечення напрацювати чіткий механізм щодо укладання соціальних угод з прописаними умовами, формулу обрахунку сплати за рух даного транспорту та визначити спеціальний окремий маршрут.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.