Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 04:41:04

Чернігів: ділянка вул. Котляревського перекривається для автотранспорту до 19 квітня

19.03.2021   13:00Агенцiя

Перекриття вулиці Котляревського на ділянці від перехрестя з вул. Чайковського до перехрестя з вул. Мстиславською триватиме ще місяць, по 19 квітня.

Тут виявлено руйнацію склепіння старого залізобетонного каналізаційного колектора, характер і обсяг якої подібний до минулорічної аварії в мікрорайоні "Шерстнка". На вул. Котляревського необхідним технічним рішенням є термінова заміна 62 погонних метрів аварійного колектора. Дозвіл на продовження перекриття руху виконком міської ради дав 18 березня.

Відповідно до рішення виконкому, на перекритій ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в Управлінні патрульної поліції м. Чернігова. Ділянка, на якій проводяться роботи, буде освітлена в нічний час.

Також, за інформацією міського управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку, на час перекриття руху на вул. Котляревського автобус №27, звичайний маршрут якого проходить цією ділянкою, об’їжджатиме її по вулицях Софії Русової та П’ятницькій та матиме кінцеву зупинку на вул. Котляревського. До своєї звичайної кінцевої зупинки – на вул. Гончій біля Лікеро-горілчаного заводу – він через тимчасово не доїжджатиме.

Подробиці щодо цієї аварії на колекторі та її ліквідації за повідомленнм КП "Чернігівводоканал":

У результаті руйнації залізобетонного каналізаційного колектору діаметром 400 мм, 12 березня на проїзній частині по вулиці Котляревського в місті Чернігові утворився провал.

Після проведення обстеження ділянки колектору з’ясувалося, що склепіння труби має численні пошкодження, колектор є аварійним і ремонт його не доцільний.

Каналізаційний колектор по вулиці Котляревського було збудовано у 1989 році, він виробив свій термін експлуатації і підлягає заміні.

З метою запобігання екологічній катастрофі та відключенню водопостачання значної кількості споживачів центральної частини міста Чернігова, КП «Чернігівводоканал» було прийняте рішення про термінову заміну аварійної ділянки каналізаційного колектору протяжністю 62 м.п. на проїзній частині по вул. Котляревського в м. Чернігові. Враховуючи, що зазначений колектор працював у перевантаженому режимі, було прийняте рішення про збільшення діаметру труби колектору з 400 до 600 мм

17 березня в КП «Чернігівводоканал» було закуплено та доставлено на склад підприємства 66 погонних метрів двошарової каналізаційної труби діаметром 600 мм.

КП Чернігівводоканал» було обґрунтовано відповідне рішення про перекриття вулиці Котляревського на зазначеній ділянці по 19 квітня 2021 року. Таке рішення було схвалено на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18 березня. Перекриття руху автотранспорту на вказаній ділянці є необхідною умовою запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт.

Наразі на ділянці виконання аварійних робіт по заміні колектору по вулиці Котляревського ведуться підготовчі роботи з демонтажу асфальтобетонного покриття, бордюрного каменю та зруйнованої водопровідної камери. Роботи виконуються силами та засобами КП «Чернігівводоканал».    Телефон аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал» - 0800-50-50-51;
    Телефон міського комунального контакт-центру - 0800-50-93-50.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.