Чернігів: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд, який виявили працівники водоканалу під час проведення земляних робіт
18 березня о 10:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про виявлений у обласному центрі по вул. Лесі Українки біля будинку № 42 предмет, схожий на снаряд.
На нього натрапили працівники КП "Чернігівводоканал" під час проведення земляних робіт.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які прибули на виклик встановили, що це артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни.
Небезпечну знахідку спецавтомобілем було вивезено за межі обласного центру та о 14:20 знищено у встановленому порядку.
Під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів піротехніки ДСНС не виявили.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.