Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 червня, 23:19:10

Відбула робоча зустріч он-лайн фахівців протитуберкульозної служб

18.03.2021   09:52Агенцiя

16 березня відбула робоча зустріч он-лайн фахівців протитуберкульозної служби Чернігівської області, проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» та керівників та сімейних лікарів Чернігівського Центру ПМСД з питань раннього виявляння туберкульозу.

Із грудня 2020 року за технічної допомоги проекту діє маршрут доставки мокротиння від осіб із підозрою на туберкульоз до відповідної лабораторії.
 
Це дало змогу вирішити питання  доступності до послуги, оперативного транспортування, а значить, і діагностування захворювання. За три місяці такої роботи виявлено 9 випадків туберкульозу, хворі своєчасно лікуються.

Найбільш активну роботу провели сімейні фахівці Олишівської та  Михайло Коцюбинської амбулаторій.  
Генеральний директор Чернігівського обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб Микола Дейкун охарактеризував ситуацію, акцентував увагу на ролі сімейних лікарів, визначив шляхи подальшої роботи за участі територіальних громад.  

Генеральний директор Чернігівський Центр ПМСД Віктор Куниця детально презентував роботу закладу у сфері протидії туберкульозу, відповів на запитання.

Координатори проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацію РАТН Тамара  Іваненко та Олена Дюжева поділилися своїм досвідом та надали рекомендації щодо подальшої роботи по ранньому виявлянню туберкульозу, особливо серед контактних осіб, запропонували допомогу проекту.

Чернігівський центр соціально значущих та небезпечних хвороб

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.