Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:26:12

Поліцейські оперативно затримали підозрюваного у грабежі

18.03.2021   07:50Агенцiя

Співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції за «гарячими слідами» затримали зловмисника, який вранці відібрав у чернігівця рюкзак з технікою та документами.

16 березня близько 8-ї години ранку до поліції звернувся 41-річний мешканець Чернігова. Чоловік повідомив, що неподалік його будинку на вулиці Рокоссовського до нього підбіг незнайомий молодик, силоміць відібрав рюкзак та втік. У рюкзаку були портативні колонки, чотири зарядні пристрої, документи та інші особисті речі потерпілого.

В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу, причетну до грабежу – 29-річного мешканця міста Суми.

Поліція затримала зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучила в нього частину речей потерпілого.

Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Її максимальна санкція передбачає до чотирьох років позбавлення волі.

Нині вирішується питання про оголошення підозри причетному до грабежу та обрання йому запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини