За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 20 злочинів, з них: 1 тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть, 1 факт незаконного заволодіння автотранспортом, 3 крадіжки різних форм власності, 3 факти ухилення від сплати аліментів, 1 ухилення від покарання, 4 факти незаконної торгівельної діяльності, 1 збут підакцизних товарів, 1 факт незаконного вилову риби, 5 фактів незаконного обігу наркотиків.
На автошляхах області сталось 2 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких 2 особи травмовано.
В індивідуальному секторі виникло 3 пожежі, внаслідок яких 1 особа загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 250 адмінпротоколів, з них 16 – за дрібне хуліганство, 93 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками патрульної служби міліції складено 78 адмінпротоколів.
За управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння працівниками державтоінспекції затримано 24 водія.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression