Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 23:44:36

З 17 березня почнуть діяти нові штрафи за порушення дорожнього руху

17.03.2021   08:37Агенцiя

Закон ухвалений 16 лютого.

Ним, зокрема:
    відновлюється і збільшується відповідальність за керування авто напідпитку від 17 тисяч грн за перший випадок до 51 тис. грн з позбавленням водійських прав на 10 років. За третій випадок - конфіскація авто;
    посилюється кримінальна відповідальність за порушення ПДР, вчинене в стані алкогольного чи іншого сп'яніння, що спричинило тяжкі наслідки;
    збільшується штраф за перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год (з 510 до 3400 грн), за залишення місця ДТП – з 255 до 3400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк 1-2 роки або без такого;
    збільшується штраф за керування або передачу керування ТЗ особою, яка не має права ним керувати, – з 510 до 3400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ);
    збільшується штраф за керування ТЗ особою, яка була позбавлена такого права, з 510 до 20 400 грн, а повторне протягом року – 40 800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини