Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 15:56:42

Рятувальники провели профілактичні відпрацювання на території 29 населених пунктів області

16.03.2021   07:51Агенцiя

З метою профілактики пожеж і надзвичайних подій, випадків травмування та загибелі людей на них, упродовж минулого тижня фахівцями районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснені профілактично-роз’яснювальні відпрацювання та інструктажі серед мешканців приватного житлового сектору на території 29 населених пунктів.

Під час роз'яснювальної роботи рятувальники розповіли громадянам про причини та наслідки пожеж і надзвичайних подій, звернули увагу на необхідності постійного підтримання у безпечному протипожежному стані опалювальних печей і димарів, газових та електроприладів.

Крім того, фахівці ДСНС наголосили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм, довели послідовність дій у разі виникнення пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів.

Окрім цього, рятувальники звернулися і до батьків аби вони приділяли належну увагу малечі та не залишали дітей без нагляду, постійно контролювали їх розваги.

Для більш детального ознайомлення з правилами безпеки життєдіяльності надзвичайники надали громадянам профілактичні пам'ятки.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини