Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 04:39:54

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

12.03.2021   11:37Агенцiя

11 березня виконавчий комітет Ніжинської міської ради розглянув та затвердив 17 проєктів рішень.

Члени виконавчого комітету затвердили рішення, які стосувались видалення зелених насаджень, відзначення Почесними Грамотами, Грамотами та Подяками, внесення змін до складу колегії управління освіти, розміщення тимчасових споруд, проведення чергового призову на строкову військову службу, встановлення тарифів на платні медичні послуги, правового та соціального захисту дітей, організації харчування учнів, надання матеріальної допомоги на лікування та поховання, та інше.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що кожного тижня надходить близько 40 звернень на надання матеріальної допомоги. На останньому засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги жителям територіальної громади таких звернень розглянули 61. Надання матеріальної допомоги здійснюється з міського бюджету за міською цільовою програмою «Турбота».  

Допомоги потребує капелан, Почесний громадянин міста Ніжина, народний Герой України Сергій Чечин, відомий волонтер, який підтримував наших захисників на Сході з перших днів, особисто відвозив їм все необхідне.

Отець Сергій уже переніс операцію на серці, вартість якої – 100 тисяч грн.

Найбільша сума допомоги, яку йому може надати міська рада в межах чинного законодавства, за міською цільовою програмою «Турбота»  – 10 тисяч.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».