Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 17:12:27

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

12.03.2021   11:37Агенцiя

11 березня виконавчий комітет Ніжинської міської ради розглянув та затвердив 17 проєктів рішень.

Члени виконавчого комітету затвердили рішення, які стосувались видалення зелених насаджень, відзначення Почесними Грамотами, Грамотами та Подяками, внесення змін до складу колегії управління освіти, розміщення тимчасових споруд, проведення чергового призову на строкову військову службу, встановлення тарифів на платні медичні послуги, правового та соціального захисту дітей, організації харчування учнів, надання матеріальної допомоги на лікування та поховання, та інше.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що кожного тижня надходить близько 40 звернень на надання матеріальної допомоги. На останньому засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги жителям територіальної громади таких звернень розглянули 61. Надання матеріальної допомоги здійснюється з міського бюджету за міською цільовою програмою «Турбота».  

Допомоги потребує капелан, Почесний громадянин міста Ніжина, народний Герой України Сергій Чечин, відомий волонтер, який підтримував наших захисників на Сході з перших днів, особисто відвозив їм все необхідне.

Отець Сергій уже переніс операцію на серці, вартість якої – 100 тисяч грн.

Найбільша сума допомоги, яку йому може надати міська рада в межах чинного законодавства, за міською цільовою програмою «Турбота»  – 10 тисяч.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані 15:35

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.