Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 08:25:17

Ніжин: відбулася нарада щодо реалізації проектів по місту

11.03.2021   08:42Агенцiя

10 березня відбулася організаційна нарада під головуванням радника міського голови Сергія Охонька щодо реалізації проектів по місту. У засіданні взяли участь голови депутатських комісій та керівники управлінь та відділів виконавчого комітету.

Підняли важливі питання для розвитку інфраструктури міста щодо реконструкції парків Шевченка та Графського, розроблення дизайн коду, схеми розробки тротуарів в історичній частині міста, облаштування громадського простору в 3-му мікрорайоні, по вул.Космонавтів, вул.Амосова, вул.Незалежності та у віддалених мікрорайонах, ремонту фасадів будинків, ремонту доріг, ремонту вулиці Богушевича та приміщень в управлінні соціального захисту населення для ДРАЦСу.

Сергій Охонько надав окреме доручення відповідним підрозділам щодо земельних ділянок та комунального майна, яке використовується не належним чином або не сплачується орендна плата за їх використання; проведення нового конкурсу по встановленню валідаторів в громадському транспорті та впровадження картки ніжинця для користування громадським транспортом, в  тому числі і залізничним. Доручив розробити список осіб та систематизувати його хто порушує правила благоустрою.

Сергій Миколайович зазначив, що розпочалася робота по створенню авіаційно-логістичного комплексу на базі аеродрому «Ніжин» та логістичного хабу, планується створення індустріальних парків, створення фандрайзингу – це процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проєкту або своєї діяльності в цілому.

Підняли питання щодо оптимізації комунальних підприємств, які дублюють між собою функції, але зі збереженням фахових фахівців – наголошував радник міського голови.

Не залишив без уваги культурну та спортивну сферу міста щодо будівництва культурних та спортивних об’єктів.

Головуючий надав доручення відповідальним підрозділам по всім піднятим питанням з конкретними термінами їх виконання.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.