Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:20:46

З робочою поїздкою до Сновської територіальної громади

11.03.2021   08:13Агенцiя

10 березня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови облдержадміністрації Жанною Шерстюк та начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Миколою Конопацьким відвідали з робочою поїздкою Сновську територіальну громаду.

Спочатку керівники представницької та виконавчої влади області побували у Сновській міській раді, де зустрілися із міським головою Олександром Медведьовим.

Примітно, що Сновськ став адміністративним центром усіх населених пунктів колишнього Сновського району. У результаті зміни конфігурації адміністративно-територіального устрою Чернігівщини зараз Сновська громада має 19 старостинських округів і входить до складу Корюківського району.

Під час візиту перший заступник голови обласної ради та заступник голови облдержадміністрації ознайомилися із роботою навчальних закладів громади.

За словами начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Олени Коваленко, після реорганізації мережі освітніх закладів Сновської громади зараз тут функціонують 13 навчальних закладів, 3 опорні школи та 7 НВК. З 2018 року діти навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти в сучасному освітньому середовищі Нової української школи. Для школярів з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання.

Відвідуючи комунальний заклад «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради, Ніна Лемеш та Жанна Шерстюк переконалися, що гімназія відповідає вимогам перебування та проживання в ній школярів, реалізації навчальних та виховних програм, організації дозвілля.

Розповідаючи про особливості діяльності КЗ «Сновська гімназія», директор цього навчального закладу Яна Тютюнник зазначила, що очолюваний нею педагогічний колектив працює над створенням атмосфери партнерства, взаємодопомоги та всебічного і творчого розвитку школярів. З часу проведення децентралізації здійснюється систематичне оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема оснащення їх обладнанням для поглибленого вивчення природничих та математичних предметів.

Також Ніна Лемеш поспілкувалася з учнівським загалом КЗ «Сновська гімназія» ЧОР та «Сновської міської гімназії». Пропагуючи серед підростаючого покоління здоровий спосіб життя, регулярні заняття спортом, перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш побажала їм успіхів у навчанні та вагомих досягнень у спорті.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини