Поліція оперативно затримала грабіжника
Співробітники Чернігівського районного управління поліції викрили раніше судимого молодика, який увірвався до оселі 34-річної чернігівки та відібрав у неї сумку з документами та грошима.

5 березня близько 18-ї години до поліції звернулася мешканка Чернігова, яка повідомила, що невідомий чоловік проник до її квартири та відкрито заволодів її сумкою, де були документи, особисті речі та 5 тисяч гривень.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського району встановили, що до грабежу причетний безробітний 35-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.
Слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Нині вирішується питання про оголошення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.