Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 19:45:15

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

06.03.2021   14:54Агенцiя

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

До управління патрульної поліції надійшов висновок з медзакладу. Результат позитивний – наркотичне сп’яніння.

Інспектори з’ясували, що водій на маршруті, зараз знаходиться на кінцевій зупинці.

Прибувши на місце, поліцейські зустрілися з кермувальником, повідомили йому про результати медогляду і, що на нього будуть складені адміністративні матеріали за керування транспортним засобом в стані сп’яніння.

Під час спілкування з чоловіком охоронці порядку помітили у нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння.

Патрульні запропонував громадянину пройти огляд у лікаря, але цього разу він категорично відмовився.

Повторив водій свою відмову і за присутності двох свідків.

Поліцейські склали два адміністративних протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП. Водійське посвідчення вилучене. Всі матеріали будуть направлені до суду.
 
Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.