Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 18:40:21

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

06.03.2021   14:22Агенцiя

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

Представники громадських організацій звітували про виконання договору та обсяг використаних коштів по проектам, які фінансувались з обласного бюджету у 2020 році.

Конкурсна комісія визнала проєкти ГЕО «Мама-86-Ніжин»: Семінар-тренінг «Простір молоді» та Військово-патріотичний вишкіл «Сіверські воїни» до 100-річчя Першого зимового походу», ГО «Сіверська Січ»: Теренова гра «Заграва» реалізованими в повному обсязі.

У відкритому захисті конкурсних пропозицій, поданих на 2021 рік, взяли участь п’ять оргацізацій: ГО «Сіверська Січ», громадської екологічної організації «Мама-86-Ніжин», ГО «Д.Крук», Корюківської міської молодіжної громадської організації «Альтернатива» та Чернігівської обласної організації УТОГ.

Члени конкурсної комісії в установленому порядку здійснили індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій та доручили Департаменту провести його узагальнення.

Загалом на конкурс проектів, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році подано 8 проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у молодіжній сфері та 7 проєктів національно-патріотичного спрямування.

На наступному засіданні конкурсної комісії будуть оголошені результати оцінки конкурсних пропозицій, сформовано рейтинг конкурсних пропозицій та визначені переможці конкурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини