В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво"
Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

4 березня в Мінрегіоні заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Олександра Хомик взяли участь у роботі комісії з оцінки проектів, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
Раніше на засіданні комісії було погоджено 4 проєкти, а саме:
- будівництво Григорівської загальноосвітня школа I—III ступеня на 11 класів у с. Григорівка Бахмацького району;
- реконструкція будівлі хірургічного корпусу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» в м. Чернігів, вул. Волковича, 25 (відділення отоларингологічне);
- капітальний ремонт 400-метрового легко-атлетичного стадіону КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради у м. Носівка;
- капітальний ремонт стадіону "Колос" по вул. Б. Хмельницького, 3а в м. Борзна, Чернігівської області.
Загалом у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку по Чернігівській області планується реалізувати 8 проєктів. П'ять отримали схвалення комісії Мінрегіону, ще три будуть презентовані найближчим часом.
Для цього з державного бюджету буде виділено 84,7 млн гривень.
Крім зазначених проєктів у поточному році планується реставрація Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, будівлі приміщення колишнього «Кінотеатру ім. Щорса» з пристосуванням під Хаб соціального партнерства та інституційного розвитку та капітальний ремонт будівлі гімназії імені Васильченка у м.Ічня.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.