Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 02:01:22

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

05.03.2021   13:45Агенцiя

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

- Лютий видався не менш насиченим, аніж січень. Але хочу запевнити – попереду нас чекає ще більша активність, - звернувся до підлеглих начальник управління, полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. – Служба має чітку стратегію розвитку на найближчі роки. Нам усім є над чим працювати для досягнення поставленої задачі і виправдати довіру людей та держави, гідно виконуючи функції із забезпечення безпеки судової влади.

В ході наради профільні заступники озвучили результати проведеної роботи, доповіли щодо поточного стану справ та окреслили ключові напрями діяльності в березні.

Упродовж звітного періоду кількість об'єктів, що перебувають під охороною управління, поповнились дванадцятою установою системи правосуддя. Це Щорський районний суд Чернігівської області.

Судовими охоронцями було забезпечено безпеку майже 3,4 тис судових засідань, через які пройшли понад 9 тис осіб. Заради уникнення порушень громадського порядку, під час розгляду 4-ох потенційно конфліктних судових засідань залучалося посилення нарядів.

Вилучено 98 заборонених предметів, що майже вдвічі більше, ніж у січні. Майже половина - 46% - ножі, 30% - сльозогінні балончики, інші колючо ріжучі предмети – 15%, 7% склали пристрої споряджені гумовими кулями, 2,2% – шокери. Найбільшу кількість небезпечних речей вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 42 та Новозаводському райсуді – 27.

Значну увагу приділили профпідготовці. Зі співробітниками ІІ та ІІІ категорії проведено цикл занять, у тому числі відпрацювання практичних навичок володіння вогнепальною зброєю. Набуті знання судові охоронці підкріпили складанням відповідних заліків. На базі сімох судів провели тактико-спеціальні навчання.

Не припиняється робота з удосконалення обладнання службових приміщень. Зокрема, для посилення безпеки співробітників при поводженні зі зброєю було придбано та встановлено стаціонарний кулевловлювач.

Планомірно здійснюються заходи тилового та логістичного забезпечення. Ряд об'єктів охорони облаштовано додатковими технічними засобами відеозв’язку з виведенням зображення на монітори оперативно-чергової служби. Крім того, проведено чималий обсяг будівельних робіт, в ході яких відремонтовано 15 службових приміщень.

На завершення Олександр Рибак вчергове нагадав підлеглим щодо необхідності безумовного виконання організаційно-розпорядчих та нормативних документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.