Городнянська міська лікарня отримала авто
Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.
Це один із семи автомобілів, які одержала Городнянська міська рада у комунальну власність згідно з рішенням сесії Київради від 28.07.2020 року у рамках співпраці з Асоціацією міст України та особистої домовленості мерів Києва та Городні.
За словами водія Олександра Котка, авто отримали у задовільному технічному стані.
Після проходження усіх відповідних процедур передачі у власність медичного закладу та перевірки технічного стану, автомобіль швидкої знаходиться на цілодобовому чергуванні. Його використовують для підвозу харчування, медикаментів до інфекційного відділення, яке розміщується на околиці Городні.
Крім того, автомобіль завжди готовий до випадків екстреного реагування або, у разі необхідності, доставити медичний персонал до лікарні у будь-який час.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.